Zostań mecenasem Teatru Ekostudio

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie.

Zwracamy się do Państwa z propozycją  zostania  mecenasem Teatru .

Jesteśmy teatrem prywatnym, w związku  z  czym nie możemy  liczyć na dotacje ze strony państwa.

Każdy zakupiony bilet jest oczywiście formą wspierania  teatru, co bardzo doceniamy,                                 ale  proponujemy  także inną możliwość wspierania nas w postaci stałego współfinansowania teatru                (mecenat)

Forma stałego wspófinansowania polegałaby na wpłacaniu  wybranej  kwoty co miesiąc  (od 10 zł, 20zł, 50 zł itd.:) )  na konto Teatru Ekostudio w Opolu przez okres roku.

Nr konta: ING BS o/Opole
65 1050 1504 1000 0022 3304 9580

Dokonując wpłaty, w tytule należy wpisać MECENAT

Pragniemy rozwijać i urozmaicać repertuar Teatru Ekostudio,  aby móc  zaoferować  Państwu bogatszą ofertę teatralną. Nasze możliwości finansowe są ograniczone, co utrudnia realizację  tych planów.

Wsparcie finansowe pozwoliłoby nam  na tworzenie  spektakli teatralnych  związanych z większymi kosztami oraz zwiększenie komfortu na widowni.

Za pomoc w postaci mecenatu  będziemy  tym  bardziej  wdzięczni, że jako teatr  dodatkowo  musimy  mierzyć się z finansowymi skutkami ogłoszonej pandemii.

W ramach podziękowań  oferujemy zorganizowanie  corocznego uroczystego spotkania  z poczęstunkiem dla  wszystkich mecenasów  z twórcami Teatru Ekostudio  i inne korzyści od zniżek na bilety po zaproszenia na premiery .

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani naszą propozycją, to zapraszamy do kontaktu

77 453 94 36, 532 156 198       

bilety@teatrekostudio.pl

Twórzmy teatr razem.

Zespół Teatru Ekostudio